poniedziałek, 22 grudnia 2014

365 - 362 = Święta


Podobno pieniądze lubią ciszę. Jeśli wierzyć w te słowa to chyba właśnie rozpoczął się idealny tydzień żeby im tę ciszę zapewnić. Dlatego nie będziemy dziś pisać o kredytach, bankach i oszczędzaniu tylko po prostu złożymy Wam świąteczne życzenia.
Życzymy Zdrowych, Radosnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Mikołaj będzie chojny i wręczy Wam same trafione i wymarzone prezenty. Zapomnijcie o problemach i obowiązkach, które są obecne każdego dnia. I nie dajcie się zdominować największemu świątecznemu przeciwnikowi, czyli przejedzeniu, które to w przebiegły sposób wykorzystuje przez trzy dni naszą uśpioną czujność i pojawia się w świadomości dopiero 26 grudnia wieczorem.
 
Ponieważ jest to nasz ostatni wpis w tym roku chcielibyśmy także podziękować, że tu zaglądacie i czytacie nasze teksty i że z każdym kolejnym miesiącem jest Was coraz więcej. Mamy nadzieję, że w 2015 roku nasze wpisy również będą dla Was pomocne oraz dostarczą wartościowych informacji o rynku i produktach finansowych.

13 komentarzy:

 1. Wzajemnie zdrowych, wesołych świąt i samych sukcesów w nadchodzącym roku 2015!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego jak największej konwersji celu oraz nowych odwiedzin na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Po świętach będzie post związany z tytułem bloga, nic w portfelu :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha no u mnie podobnie jak u koleżanki wyżej nic w portfelu :D. na szczęście wypałta jutro :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Święta, święta i po świętach :) Ja życzę kolejnych sukcesów w Nowym Roku. Kolejnych ciekawych wpisów na blogu i coraz więcej czytaczy, czy jak ich nazwać.
  PS. Z tego co widzę w sklepach po świętach biedni Polacy mają jeszcze więcej pieniędzy- wydają i wydają :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za życzenia :)
  A co do tych sklepów i wydawania pieniędzy to ewidentnie widać tęsknotę za zyskownymi inwestycjami. Z moich wczorajszych obserwacji wynika, że największy ruch mają te sklepy, w których można "zainwestować" w wysoko procentowe wyprzedaże lub wysoko procentowy alkohol :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pochwale się że dostałem pod choinkę nowego laptopa ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wielkanoc a jest więcej śniegu niż w Boże narodzenie.

  OdpowiedzUsuń